Vyberte si filtračný systém vhodný pre svoj bazén.
Rešpekt pred vodou a životným prostredím je prioritou spoločnosti Bazény Waterair. Vedeli ste, že dobre udržiavaný bazén sa nikdy nevyprázdňuje? Práve preto je dôležité, aby ste si vybrali vhodnú filtráciu spolu s kvalitnými prípravkami údržby: sú to garanti zdravej a čírej vody a predovšetkým nízkej spotreby vody.

Locatec® Multifunkčná a revolučná technická miestnosť

Ako exkluzívna koncepcia Piscines WATERAIR, predstavuje Locatec® technickú industrializovanú a multifunkčnú miestnosť, ktorá je navyše estetická a praktická a zabezpečuje optimálny užívateľský komfort.
Schodíky Cubic Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Locatec® Premium Multifunkčná a revolučná technická miestnosť

Locatec® Premium predstavuje všetky výhody zariadenia Locatec®, no zároveň môže obsahovať ešte ´dalšie komfortné zariadenia. Miesto pre sprchu môže mať ešte rošt, ktorý tento priestor iba zelegantní práve svojim vzhľadom a dotykom prírodného dreva. Locatec® Premium je vybavený kaskádovou zásuvkou zariadením na soľný elektrolyzér.
Schodíky Cubic Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Filwat Compact System® Filwat Compact System®, vytvorený spoločnosťou Piscines WATERAIR a certifikovaný TÜV (č. R60022656) je vyhradený pre bazény s rozlohou menšou ako 35m2 (s výnimkou časti bazénu na veľký kúpeľ).
Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Klasická zásobníková filtrácia S bazénmi WATERAIR máte zabezpečenú i klasickú zásobníkovú alebo pieskovú filtráciu, ktorá sa inštaluje do technickej miestnosti v blízkosti bazéna alebo do pivničnej časti vášho domu.
Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Klasická piesková filtrácia Peiskový filtračný systém podobne ako zásobníkový filtračný systém sa inštaluje do technickej miestnosti v blízkosti bazéna alebo do pivničných priestorov vášho domu.
Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Locaroc Dopredu montovaná filtrácia

Inteligentná technická miestnosť pre malé a stredné bazény predmotnovaná v závode, je praktická a bezproblémovo sa inštaluje.
Schodíky Cubic Schodíky Cubic Schodíky Cubic
Balneo schodisko Escaform® Classic a Escaform® Premium zahŕňajú kompletnú technickú miestnosť.
Schodíky Cubic