Bazén - pre príjemnejšie leto 

Mountfire má bazén, ktorý vám vyhovuje!  Ponúkame vám veľké množstvo modelov a vzorov, ktoré vám umožnia nájsť perfektný bazén pre vás. Máme oválne bazény, obdĺžnikové bazény, lagúny, bazény tvaru ľadvinky (fazuľky) a pre tých, ktorí hľadajú malý formát - mini bazény. K dispozícii pre vás je viac ako 80 modelov s tisíckami variant. Snívajte a nechajte sa inšpirovať našimi krásnymi a luxusnými bazénmi. Sledujte, čítajte a porovnávajte. Ak potrebujete pomoc s dokončením projektu bazéna, sme tu, aby sme vám pomohli.

Sen máte na dosah ruky bez ohľadu na tvar a charakter pozemku alebo váš rozpočet.
 

Uľahčujeme výber a kúpu bazénu

 

Mountfire predáva bazény od jedného z popredných výrobcov bazénov v Európe - Waterair. Je to francúzska spoločnosť, ktorá vyrába bazény viac ako 45 rokov a dodala spokojným zákazníkom už viac ako 100 000 bazénov. S patentovanou technológiou, ktorú vyvinula spoločnosť Waterair, získate bazén, ktorý sa ľahko inštaluje a je vhodný pre inštaláciu v akomkoľvek teréne. Táto technológia tiež umožňuje inštaláciu našich bazénov na svahoch. Vďaka viac ako 100 000 dodaným bazénom po celej Európe je jedinečný dizajn a technológia osvedčená, čo vám uľahčí výber.

S našimi veľkorysými zárukami sa môžete cítiť bezpečne. Mountfire poskytuje 20-ročnú záruku na oceľovú konštrukciu a 12-ročnú záruku na vodu nepriepustnú vložku - liner.

Zostavte si bazén sami

 

Bazény Mountfire sú vynikajúcou alternatívou napríklad k bazénom z plastu a sklených vlákien, pretože sa s nimi ľahko manipuluje počas montáže a vďaka oceľovej pevnej konštrukcii sú veľmi robustné. Napriek svojej pevnosti sú kovové profily vďaka patentovanej konštrukcii prekvapivo ľahké. Je to obzvlášť výhodné, ak si napríklad chcete bazén postaviť sami. Dokonale prepracovaný systém umožňuje urobenie si mnohých montážnych krokov samostatne.

 

 

Carla

Olivia

Olivia

Madeleine

Madeleine

Celine

Celine

Barbara

Barbara

Sara

Emilia

Claire

Claire

Luna

Luna

Eva

Eva

Clea

Clea

Lola

Lola

Emma

Emma

Sara

Sara

Sara

Anna

Klasické bazény Moderné bazényBazén Olivia
Bazén Olivia
Model ovalného bazéna Olivia sa hodí do všetkých typov pozemku. Zaoblené konce a oválny tvar uvoľňujú miesto a optimalizujú priestor vášho pozemku.
Ďalšie informácie ...
Bazén Madeleine
Model bazéna Madeleine je ilustráciou dokonalej rovnováhy medzi voľnými tvarmi a tvarmi tradičnými.
Ďalšie informácie ...
Bazén Céline
Mali by ste vedieť: pokiaľ ide o montáž a realizáciu, je model bazéna Céline i vďaka svojmu tvaru fazuľového struku jedným z tých najjednoduchších.
Ďalšie informácie ...
Bazén Barbara
Obdlžníkový model bazéna Barbara zasadne dokonale do vašej záhrady. Zaoblené rohy tohto odblžníkového bazéna uľahčujú prechody okolo neho. ďalšou výdhodou tohto obdlžníkového bazéna so zaoblenými rohmi je to, že má jednoduchšiu údržbu ako obdlžníkový bazéon s pravouhlými rohmi.
Ďalšie informácie ...
Bazén Valérie
Model Valérie ponúka mimoriadne elegantný tvar. Tento model Vás uspokojí už len preto, lebo budete mať svoj súkromný bazén.
Ďalšie informácie ...
Bazén Claire
Línia súčasného bazéna Claire sa ľahko snúbi so všetkými architektonickými štýlmi. Tento súčasný bazén môžete zasadiť do záhrady s malou rozlohou alebo do priestranného pozemku vášho domu.
Ďalšie informácie ...
Bazén Luna
Skromný a elegantný bazén Luna je modelom malých bazénov, ktorá sa hodí do ktoréhokoľvek typu prostredia a architektúry Malé bazény sú ideáílne do malých pozemkov, pretože ponechávajú priestor pre oddych pri plnom súkromí.
Ďalšie informácie ...
Bazén Eva
Dizajnový bazén Eva je celý oblý a vašej záhrade dodá harmóniu a eleganciu.
Ďalšie informácie ...
Bazén Clea
Model Clea dáva charakter a osobnosť do svojho priestoru. Je multifunkčný, ponúka veľa možností: vodoliečba, trysky, madlá ...
Ďalšie informácie ...
Bazén Lola
Máte málo miesta, ale radi by ste si zadovážili bazén? Funkčný a dobre vybavený bazén Lola si nájde svoje miesto na ktoromkoľvek pozemku. V skutočnosti je tento bazén zapustený do zeme. Je ideálny do obmedzených priestorov bez toho aby strácal nárok na označenie ako veľký bazén.
Ďalšie informácie ...
Bazén Emma
Bazén Emma prináša do vašej záhrady dotyk originality a dodáva mu charakter!
Ďalšie informácie ...
Bazén Sara
Objavte Saru, plavecký bazén s modernými, čistými líniami súčasného trendu bazénov Waterair. Vybavená vnútorným schodiskom harmonicky zapadne do všetkých typov prostredia a umožní vám vybrať si z mnohých zariadení (Escalight®, whirlpool trysky, ...)
Ďalšie informácie ...
Bazén Anna
Zoznámte sa s bazénom Anna: novým bazénom s modernými a striedmymi líniami z radu bazénov Waterair s moderným dizajnom. Tento nový model štvorcového tvaru je vybavený vnútorným schodiskom Inside. Bazén Anna sa mimoriadne ľahko osádza bez ohľadu na to, do akého typu záhrady ho chcete začleniť.
Ďalšie informácie ...