×

Varovanie

JFolder: :súbory: Cesta nie je adresár. Cesta: /home/clients/mountfire.sk/mountfire.sk/www/joomla/images/bazeny/emilie/slide

×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/bazeny/emilie/slide

 

Línie bazéna Emilie nadchnú milovníkov geometrie. Veľký klasik v bazénoch, model Emilie a jeho pravé uhly dodajú vašej záhrade strohosť a eleganciu.

Oceníte hlavne jeho integrované schodisko Square. Je umiestnené pod uhlom podľa vášho výberu a dostupné je v sivej granitovej a béžovej granitovej farbe. Milovníkom plávania dodáva plaveckú dĺžku. Jeho dva oddychové priestory vám umožnia užívať si chvíľky relaxu.  Váš bazén Emilie sa tak stane multifunkčným priestorom spájajúcim oddych a hry.

Okrem výberu schodiska si môžete prispôsobiť aj vzhľad výberom spomedzi 4 farieb linerov: toskánska, sivá, azúrovo modrá a bridlicovo mramorová.

Vyberte si aj profil dna, prispôsobený použitiu medzi plochým dnom a mini-jamou.

{gallery}bazeny/emilie/slide{/gallery}